leepa v11 inverse_transprent.png
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Leepa je jednoduchá a intuitivní platforma, která umožňuje lidem vyměňovat - swapovat věci. Swapováním snížíme naši závislost na penězích a prodloužíme životnost vyměňovaných předmětů. Získáváme tím možnost se zamyslet, které věci máme rádi, které potřebujeme a které nám naopak radost již nepřináší a nepotřebujeme je.

 

Aplikace Leepa není jen o výměně věcí, ale i služeb a dovedností a vzájemné pomoci. Někdo potřebuje doučit angličtinu, někdo jiný zase naučit pracovat ve photoshopu. Abychom žili udržitelně a vyváženě, musíme změnit naše spotřební návyky.

Registruj se přímo do apky 

iphone-x-4515390_960_720.png
iphone-x-4515390_960_720.png

Jak aplikace funguje?

Mechanismu aplikace je postaven ,,swipeování'', tedy posun prstem po displeji doleva - tím označím věc, že se mi nelíbí a naopak posun prstem po displeji doprava - označení věci, že se mi líbí. Díky tomuto mechanismu aplikace přináší do samotné směny prvek hravosti a zároveň urychluje proces hledání té nejoptimálnější směny. Motorem aplikace je propracovaný matematický algoritmus, který hledá ty nejvíce relevantní shody mezi uživateli aplikace a urychluje tak celkový proces výměny. 

konvice.png
vareni.jpg
iphone-x-4515390_960_720.png
iphone-x-4515390_960_720.png

Propojení a komunikace

Při shodě dojde k propojení uživatelů, jimž se navzájem líbí jejich věci, nebo služby . Tím se otevře komunikační membrána a následně si přes chat uživatelé mohou dohodnout detaily směny a nakonec potvrdit, jestli směna proběhla, nebo výměnu zrušit a pokračovat dál ve swapování.

Vyzkoušej rovnou naši apku naživo.